Horory, akční

Jennifer´s body

10. března 2010 v 17:13 | Miss Apend
Musím přiznat, že i když Megan Fox (v roli Jennifer) moc nemusím, docela se mi film líbil, včetně jejího výkonu. Stojí to za shlédnutí:) PS,není to klasický horor, ale pár vyjídání vnitřností tam je:)


EN - sestřihaná verze, spousta dobrých scén tam chybí, ale jinou jsem bohužel v angličtině nenašla

CZ

Pád do tmy (2005)

30. prosince 2009 v 21:04 | Miss Apend
Pád do tmy (The Descent)

Horor / Thriller / Akční / Dobrodružný
Velká Británie, 2005, 99 min


Nejdříve malé upozornění, že tento film není určen pro klaustrofobiky!:D
Sarah se přihodí krutá nehoda. Na cestě je srazí protější auto, a její manžel s dítětem to nepřežijí. Když ji propustí z nemocnice, jede s dalšími 5 kamarádkami na obvyklý výlet do jeskyň. Tentokrát, si ale vybraly špatnou. Výběr měla na starosti Juno, a ta všem řekla, že jdou do nějaké prověřené jeskyně. To ale nebyla ani zdaleka pravda. Byla to dosud neobjevená jeskyně, která ani nebyla na mapě. Juno si řekla, že můžou být těmi prvními kdo ji prozkoumá a budou si ji moct pojmenovat. Nikdo ostatní nevěděl, kde jsou, a ani by se tam nemohli dostat. Zhruba u začátku, když prolézali úzkým vchodem, se Sarah zasekla, jelikož se uvolnily kameny a když ji vytáhly, jediná cesta ven se zasypala. Pomalu a jistě začaly panikařit.
Rozdělily se ve snaze najít další východ, ale nebylo to tak jednoduché. Na cestě je čekali různé překážky, ať už to byly propasti, nebo zátarasy. Ve tmě se však skrývalo ještě něco jiného. Pomalu se jim začaly vybíjet baterky, a ze stran se ozývaly divné zvuky. Později odhalily co to je.
Byly to humanoidní nestvůry, které se dokonale přizbůsobily životu ve tmě. Možná, že by si někdo řekl, že se jim tím zlepšil zrak. Ale on naopak vymizel a zlepšil se jim sluch, hmat a čich.
Naštěstí s sebou měly i kameru takže později mohly pozorovat, jestli se k nim blíží a předstírat, že jsou mrtvé. Opravdu jim to prošlo, dokud nezapípaly hodinky. Tím na sebe upozornily a rozpoutaly boj. Juno jednu nestvůru zabila, a když k ní přistoupila Rebecca, myslela si, že to je další nestvůra, otočila se a vrazila Rebecce nůž do krku. Tím se oslabily ještě více.
A na konec se podívejte sami :)

(film pod perexem)

Návrat oživlých mrtvol (1984)

30. prosince 2009 v 17:06 | Miss Apend

Sci-Fi / Komedie / Horor
USA, 1984, 91 min

Doporučuji lidem, kteří mají rádi staré zombie horory, nebo se jim zalíbil film Noc oživlých mrtvol. Návrat oživlých mrtvol je jakýmsi pokračováním po 20 letech (film má ještě několik pokračování a točí se další. Dokonce jsem slyšela, že je i ve 3D. Tak na to bych nešla ani za nic, jinak bych byla po....... až někde :-D.) Ale teď k příběhu. Jeden z party přátel Freddy začne pracovat v zapadlém skladu, kde (prý) omylem přiveze armáda pár kontejnerů s hybernujícími mrtvolami. Zaměstnanec skladu, který Freddyho zaučuje, je mu ukáže. Ale kontejner praskne, čímž z něj začne unikat jakýsi nervový plyn. Když se oba proberou, zjistí, že mrtvola, která v kontejneru byla je pryč. Oba začnou panikařit a neví co dělat. Po chvíli se odhodlají zavolat šéfa, který když příjde, objeví co se vlastně stalo. Uniklý plyn oživil ostatní mrtvoly, které ve skladu byly. Když pak v nedaleké márnici spálili tělo jedné mrtvoly, vyšel z ní plyn, který se dostal komínem ven až na hřbitov. Na hřbitově čekali na Freddyho jeho přátelé (až skončí směnu). Zpozorovali, že něco není v pořádku, a tak šli raději do skladu. To ovšem neměli dělat. Ve skladu narazili na oživlé mrtvoly, toužící po mozku, a přišli tak o jednoho člena. A dále?Záchranáři zjistili, že když se Freddy a ten zaměstnanec nadýchali plynu, stali se z nich vlastně také mrtvoly. A později se tak opravdu začli i chovat a šli po svých přátelích i když podvědomě věděli, že to nechtějí udělat. Mezitím mrtvoly vytvořily velký zástup a táhly směrem do města. O život přišlo několik lidí, včetně několika "hlavních hrdinů"(Ale ne těch nejdůležitějších,samozřejmě). Jak to skončilo vám už neřeknu, a budete si to muset zjistit sami shlédnutím filmu:)

(Film pod perexem)

Kill Bill 2

28. února 2009 v 15:52 | Andullka

Kill Bill

28. února 2009 v 15:52 | Andullka

Saw 2

23. února 2009 v 10:37 | Andullka

Saw 1

23. února 2009 v 10:36 | Andullka

Saw IV

21. února 2009 v 19:42 | Andullka

Ruiny

31. ledna 2009 v 14:52 | Andullka
Byla to jen taková zastávka na běžném příjemném výletě…do té doby než přišel smrtící konec. Když skupina dobrých přátel navštíví zapadlou Mayskou ruinu, spadne do starobylé pasti. Nevyslovené zlo číhá na odvlečení svých obětí do nekonečné noční můry a hrůzy. Zážitek jednoho z nejvíce šokujících thrillerů roku s koncem tak nečekaným vás chytne a už nepustí.
(Není to klasický horor,ale stojí to za to)

 
 

Reklama
Affs

 zdroje: tvpratele.info, trparadise.blog.cz (některé obrázky)
+ další
Upraveno pro rozlišení 1280x800