Únor 2010

Děkuju za hlasy:)

27. února 2010 v 22:05 | Miss Apend |  Kecičky
Všem moc děkuju za hlasy, které jste mi dali v SONB, a díky kterým jsem ve druhém kole TADY
:) Takže jestli se vám bude chtít můžete pro mně hlasovat:)
A taky jsem i v dalších SONB tady a tady :) A opět si můžete říct o diplom.
Vaše Miss Apend

Podpořte mě:)

21. února 2010 v 17:22 | Miss Apend |  Kecičky
Prosím o hlas v SONB tady
Klidně si o něco napište, ale budete to mít až 28.2. :) (viz. článek níže)
PS: Změna plánů, jedu až večer.

Aktualizace 19.2.

19. února 2010 v 21:37 | Miss Apend |  Kecičky
Chci o sobě dát vědět, že tady od 21.2. do 27.2. nebudu :) Jedu k bráchovi do Prahy hlídat mojí neteř:) (takový malý 2letý ďáblík:D) Asi se tam nedostanu na net, takže nečekejte nějakou aktivitu. Možná přednastavím nějaké články, ale nevím to jistě, jelikož mě teď momentálně nic kromě Yagudina nenapadá :D no nic.....ještě se ozvu :) Bye


Alexei Yagudin 2002 Exhibition "overcome"

18. února 2010 v 21:04 | Miss Apend |  Videa a PlayListy
Někde jsem našla i video, kde v ruce drží "jakoby" světelný meč z hvězdných válek. Ale já to sem dám v originále, protože se mi líbí víc:) Jinak je to zase skvělá jízda, Exibice na olympijských hrách v Salt Lake City 2002 :)


Alexei Yagudin 2002 Salt Lake City - Volný program

17. února 2010 v 23:22 | Miss Apend |  Videa a PlayListy
Tohle je prostě nádhera. Ty flipy, ty kroky! Kromě jedné malé chybičky (ale opravdu malé) to bylo naprosto čisté, zvláště ty dopady. Po tomhle závodu jsem o něm ale nic neslyšela. Někde jsem se dočetla, že ještě jezdil, ale nikde nemůžu žádné záznamy najít. Pro mě zůstane navždy tím nejlepším bruslařem, kterého jsem kdy viděla (a že jich není málo). Ano, lepším než Pluschenko.
(nepředpokládám, že by někdo věděl o co tu jde, tak to berte jen jako mojí potřebu se vypsat o něčem:D) Každopádně, díky němu jsem se dostala do tohohle sportu jako nadšenec.

Když jsem viděla tuhle jízdu v přímém přenosu, tak si pamatuju, že jsem se mamky ptala proč brečí. Bylo mi asi 5, takže jsem nechápala, že je to štěstím:D. Tohle je moje asi nejživější vzpomínka:) (z dřívějších dob, když jsem se do toho teprve dostávala)

Jestli to někoho zajímá tak se můžete podívat tady:

PS: V porovnání s jinými ruskými závodníky je to model:D

Fan of...

16. února 2010 v 22:37 | Miss Apend |  Kecičky
Moje známky čestnosti fanouška :)
Doufám, že jsem na někoho nezapomněla (to bych si pak musela už opravdu něco udělat:D)

Lineage 2 The Chaotic Chronicle

16. února 2010 v 17:59 | Miss Apend |  Videa a PlayListy
Ten konec je fakt dobrý

Nomy- Cocain

16. února 2010 v 17:52 | Miss Apend |  Videa a PlayListy
Chytlavá písnička:)


Rozhovor BRAVO 2001

16. února 2010 v 17:04 | Miss Apend |  Ostatní DH
Rozhovor byl vydán po natočení CD Conspiracy of one a je z časopisu BRAVO, 10. května 2001, číslo 11.

,,Punkrocková partička Offspring cestuje od začátku tohoto roku světem, aby na turné Conspiracy of one představila své aktuální stejnojmenné album. Po jednom z koncertů se BRAVO sešlo s Dexterem a Gregem v šatně, aby vyzvědělo, jak se těší na červnový koncert v Praze …

DEXTER: Velmi zajímavé mi přijde Japonsko, je takové unikátní. A pak Praha - lidé tu jsou velice přátelští a vstřícní. Je tu cítit velký náboj svobody.Zdá se mi, že si tu lidé opravdu mohou dělat, co chtějí.Naposledy jsme tam na ulici viděli chlapíka, který si vydělával žonglováním.


BRAVO: Co je na tom zajímavého a co to vypovídá o české svobodě?

DEXTER: On to nebyl obyčejný žonglér. Žongloval s hořícími meči. Bylo to docela šílené. Napadlo mě, že v Los Angeles by se tohle nemohlo stát. Hned by přišel policajt a začal by se rozčilovat, že je to nebezpečné, že by tím mohl někoho zranit a ať toho okamžitě nechá, nebo ho sebere. U vás je atmosféra volnější.


BRAVO: A jak vzpomínáte na své první koncertní setkání s Prahou?

DEXTER: To bylo hodně divoké. Hráli jsme v úplně narvaném malém sále, všichni byli pocení, ale šťastí. Já jen celou dobu myslel na to, že kdyby začalo hořet, tak je tu jen jediný východ. Jak říkám, ylo to hodně divoké a punkové.


BRAVO: Nakolik se liší vaši fanoučci?

DEXTER: Rozdíly nejsou jen mezi státi, ale úplně odlišné je často každé město. Hrát v L.A. Je jiné než třeba v Chicagu. Opravdový rozdíl ale cízím mezi americkými a evropskými fanoušky. Tady na starém kontinentě jsou mnohem více nadšeni, je cítit, jak moc je naše hudba bere. Zpívají s námi všechny songy, prožívají je. Ozve se první úder bicích a ruce letí okamžitě nahoru. To Američané jsou - jak to říct - takoví usazenější.


BRAVO: Na turné trávíte řadu měsíců. Nehádáte se někdy mezi sebou?

GREG: Kdybychom se hádali, tak bychom nemohli být tak úspěšní a nevydrželi bychom spolu.


BRAVO: A jak si neustálé cestování zpestřujete?

DEXTER: Máme rádi své zázemí, hlavně co se týká pohodlí v šatně. Všechno je velice pohodlné a účelné, ovšem pro nás velice důležité, a tak si určité věci bereme vždycky s sebou. Na stěny si dáváme látkové tapety se zebrovými motivy, sedáváme na rozložitém a pohodlném gauči, nesmí chybět ani velká skříň na oblečení - v něm převládají barvy jako červená, žlutá a černá.


BRAVO: Co je pro vás tím nejlepším na hraní v Offspring?

DEXTER: Pro mě jednoznačně fanoušci a jejich reakce. To mě baví sledovat a to mi dává energii.

GREG: Jasně koncerty - bez nich si nedovedu život představit.


BRAVO: Jak dlouho tedy budou Offspring ještě hrát? Napadlo vás někdy, že byste se mohli rozpadnout?

DEXTER: Někdy mě napadne, že už v tom za dva roky nebudu moci pokračovat, že už je to unavující. Prakticky ve stejnou dobu si ale uvědomím, že neumím s hudbou seknout. Ale stejně jsem mluvil už před deseti lety, takže tomu radši nechám volný průběh.

GREG: Myslím, že Offspring ještě mají co nabídnout. Ale až to jednou skončí, tak dám kytaru do kouta, vrátím se domů, budu se věnovat rodině a budu chodit na pivo s těmi deseti kamarády, se kterými chodím do baru už patnáct let.
Po tomto rozhovoru byl koncert v Praze;-)

Dexter Holland

16. února 2010 v 16:56 | Miss Apend
Život ve větách

|MP3|
The Offspring

|Fotky|
Zkrátka fotogalerie

Co se jinam nezařadilo

The Offspring MP3

16. února 2010 v 16:44 | Miss Apend
(bílou)

!Mp3 nejsou uloženy na tomto serveru, je to pouze odkazování! (Click pravým → Uložit cíl jako)

Rise and Fall, Rage And Grace (2008)

Splinter (2003)
11. Da Hui

Conspiracy Of One (2000)

Americana (1998)

Ixnay on The Hombre (1997)

Smash (1994)

Ostatní
Huck It

Live

Životopis DH

16. února 2010 v 16:42 | Miss Apend
Dexter Holland
(Bryan Keith Holland)
29.12.1965
Garden Groove
(Orange County,Kalifornie)

- oženil se v roce 1995 v hotelu Hilton v Huntington Beach, žena se jmenuje Kristine Luna(* 8.1.1969), dcera Alexa (jeho žena není její matkou)
- bydliště: Huntington Beach v Kalifornii
- narozen třetí ze čtyř dětí
- otec nemocniční správce, matka školní učitelka
- chtěl být doktorem
- na střední školu šel v Pacifica High do Garden Grove, Kalifornie (právě tak jako Greg a Noodles) - na střední škole patřil mezi premianty třídy. Nebyl to však žádný šprťáček. Svou přezdívku Dexter si vysloužil právě díky svému chování na střední škole (byl to takový divoch s dobrým vychováním)
- Spolužákům asi dodnes leží v hlavách jeho závěrečná řeč, kterou věnoval učitelskému sboru na rozloučenou při ukončení studia.
- ve škole vynikal v matematice
- Noodles na jeho školní léta vzpomíná: "Seznámili jsme se samozřejmě ve škole. Kromě toho, že byl mluvčím třídy, to byl matematický šílenec. Zpočátku jsem si dost dobře nemohl dát dohromady jeho dlouhé černé vlasy, kostkované kalhoty a jeho vědomosti."
- se střídavými úspěchy vystudoval univerzitu, kde na fakultě filozofie získal doktorát mikrobiologie
- své snažení (s hudbou) dotáhl do konce po vydání alba Smash
- jeho oblíbené skupiny: T.S.O.L., The Adolescents a Agent Orange
- jeho myšlenka byla klonovat nějaký virus
- zájmy a koníčky: počítačové hry, surfování, létání (již pár let vlastní pilotní licenci, v roce 2004 prodal své letadlo a od té doby si ještě žádné nekoupil), v mládí byl členem běžkařského týmu
- od roku 1997 řídí své nezávislé vydavatelství Nitro Records

zdroj většiny informací: www.offspring-world.com

Nitro Circus 3 Intro

15. února 2010 v 23:28 | Miss Apend |  Videa TP
To stojí za to:)


Úspěšné skočení TP720

15. února 2010 v 23:23 | Miss Apend |  Videa TP

Travis Pastrana

15. února 2010 v 23:00 | Miss Apend

Život ve větách

Závody, rozhovory...

Zkrátka fotogalerie

Co se jinam nezařadilo

Životopis TP

15. února 2010 v 22:47 | Miss Apend
Datum narození: 08.10.1983
Místo narození: Annapolis, Maryland, USA
Znamení: Váhy

Málokomu se povede, aby byl ve třiadvaceti letech legendou. Travis Pastrana do této společnosti patří. Je králem freestyle motocrossu.

Jako první na světě dokázal na svém stroji skočit dvojité salto vzad. Udává styl FMX, ostatní se od něj učí. Ne nadarmo má přezdívku wonder boy, tedy zázračný chlapec.

Rodák z amerického města Annapolis ve státě Maryland jezdí na motorce od čtyř let. Začínal jako motokrosař, postupně ale přesedlal na freestyle. "Rád se předvádím a na tom je přece freestyle založený," říká o sobě.

Co je jeho hnacím motorem? Jak je možné, že zvládá triky, který nikdo jiný na světě neumí? "Moje silné i slabé stránky jsou stejné. Mám vůli a zároveň jsem dost šílený zkusit cokoli. Jakmile si myslím, že je něco alespoň trochu možné, udělám to," nabízí Travis jednoduchou odpověď.

Nyní má kromě freestylu před sebou další výzvu. Dal se na rallye. A nebyl by to on, kdyby hned v roce 2006 nevyhrál americký šampionát. Časem se chce prosadit i na mistrovství světa.

Možná se časem Travis Pastrana se svou show představí i v Česku (už se se skoro stalo na FMX Gladiator Games 2009,ale nakonec to nevyšlo, prý kvůli autonehodě, kterou měl těsně předtím). Marek Rejman, který organizuje akci Nokia Freestyle Motocross, věří, že ho do Česka přivede. Na jaře za ním vyrazil do Ameriky spolu se dvěma elitními českými jezdci, Petrem Kuchařem a Petrem Pilátem.

Zejména mladý talentovaný Pilník si Pastranu získal. "Chvíli si zvykal na rampu a pak tam poslal backflip," vypráví Marek Rejman. S Pastranou si Češi zatrénovali a hodně se přiučili.

A také měli možnost světovou jedničku freestyle motocrossu poznat osobně. Jaký je Travis Pastrana? "Úžasný chlap, žádný machr. Skvělý na motorce a chováním úplně pohodový člověk," říká Petr Pilát.


Zdroj: osobnosti.cz

Mých 5 +1 nej

15. února 2010 v 22:39 | Miss Apend |  Kecičky
Tak tady je mých 5+1 největších oblíbenců. Jsou posbíraní ze všech odvětví (v závorce)
Tento týden se budu snažit u o nich dát co nejvíce :)

1) Dexter Holland (zpěvák, The Offspring)
2) Ben Kowalewicz (zpěvák, Billy Talent)
3) Travis Pastrana (Profi akční sportovec)
4) Ken Block (Rally jezdec)
5) Jennifer Aniston (herečka)

+ Lara Croft (tuhle uznávám nejvíce, když i ve 43 letech se dokáže točit na hrazdě:D)

Prosím o hlas

15. února 2010 v 19:11 | Miss Apend |  Kecičky
Prosím o hlas v SONB tady:) Jestli za to něco chcete, tak si řekněte:)
Vaše Miss Apend

Diplomy za spřátelení pro 2 nové SB

13. února 2010 v 14:17 | Miss Apend |  Kecičky
Jako snad každý, doufám, že se budou líbit:) Pro Kaki LC a x00x.

Affs

 zdroje: tvpratele.info, trparadise.blog.cz (některé obrázky)
+ další
Upraveno pro rozlišení 1280x800